Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


I Всеукраїнський багатожанровий конкурс дитячо-юнацької творчості "Платформа талантів"

оцінка 4.8
10 січня 2023 - 14 березня 2023
Дошкільнята, 1-11 класи, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено

Про конкурс

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у I Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості "Платформа талантів"

Тема вільна.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Вокальний жанр; Інструментальний жанр

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо);  
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо) 
 • Авторська фотографія
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо) 
 • Вокальний жанр (патріотична пісня, фольклор, народний, джазовий вокал, рок вокал, пісні народів світу, авторська пісня, сучасний, академічний, естрадний, вокальні твори з мюзиклів тощо.)
 • Інструментальний жанр (народні, ударні, клавішні, духові, струно-смичкові, електроінструменти, автентичні,  джазова музика, естрадна музика, класична інструментальна творчість, авторська музика тощо )

  Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники:
1) Малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

2) Вокальний та Інструментальний жанри: «Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років). Вікова група колективів визначається за середнім віком учасників. 
Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років)

Розклад

10.01.2023 - 05.03.2023 Прийом заявок і робіт
06.03.2023 - 13.03.2023 Визначення переможців
14.03.2023 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми I Всеукраїнського багатожанрового конкурсу дитячо-юнацької творчості "Платформа талантів"

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:

  1) Малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво: 100 грн. за роботу. (Електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора) 
  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника тут https://nimb.ws/bdDfKN)

  2) Вокальний та Інструментальний жанри: 
  - соло та дует: 140 грн. за виступ 
  - від 3 до 6 учасників: 240 грн. за виступ 
  - від 7 до 10 учасників: 340 грн. за виступ
  - від 11 і більше учасників: 450 грн. за виступ 
  (Електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора)
  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника тут https://nimb.ws/bdDfKN)

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї.

 • Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: «Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років)
 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми віправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

 • Від одного учасника/колективу приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи 
 • Творча робота має бути виконана самостійно.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво  до участі не приймаються 
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво – jpg (jpeg), png, pdf, word, zip. Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб
 • Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: Дебют» (4-6 років); «Молодша» (7-10 років); «Середня»(11-14 років); «Старша» (15-18 років); «Юніори» (18-21 років); «Дорослі» (22+ років)
 • У номінаціях вокальний та інструментальний жанри необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Нагороди

Жюрі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій та номінацій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно жюрі. Електронні дипломи учасників/переможців будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Електронний Диплом Переможця
Електронна Подяка куратору, який підготував учасника (-ів) конкурсу (надсилається за запитом куратора)
Фігурний пазл "Песик у чашечці"
Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"
Фігурний пазл "Загадковий Лев"
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу - І, ІІ та ІІІ місце)
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць  у категорії "Дошкільнята" отримає Фігурний пазл "Песик у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категоріях "Учні 1-4 класів" та "Учні 5-8 класів" отримає Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категоріях "Учні 9-11 класів" та "Студенти ПТО/ВНЗ" отримає Фігурний пазл "Загадковий Лев"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом у номінаціях вокальний або інструментальний жанри серед 1 та 2 місць у категоріях «Дебют» (4-6 років) та «Молодша» (7-10 років) отримає Фігурний пазл "Песик у чашечці
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом у номінаціях вокальний або інструментальний жанри серед 1 та 2 місць у категоріях «Середня»(11-14 років) та «Старша» (15-18 років) отримає Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом у номінаціях вокальний або інструментальний жанри серед 1 та 2 місць у категоріях «Юніори» (18-21 років) та «Дорослі» (22+ років) отримає Фігурний пазл "Загадковий Лев"
 • Електронні дипломи учасників/переможців/кураторів будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка подарунків (фігурних пазлів)​ здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook

Журі

Ходакова Тамара (Голова журі)
Заслужена артистка України, актриса оперети, українська співачка (сопрано), лауреат премії імені Л.Ревуцького. Від 2001 — солістка Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Від 2010 — солістка ансамблю «Київська камерата». Виконавиця багатьох творів сучасних українських композиторів. З 2010 року актриса оперети в Київському національному академічному театрі оперети.
Ділявер Осман
Диригент вищої категорії. Заслужений діяч мистецтв України. Поєднує творчу діяльність із педагогічною. На сьогодні Ділявер Осман доцент кафедри музичного мистецтва ЛДАКМ, а також доцент кафедри оперно-симфонічного диригування, художній керівник та головний диригент студентського симфонічного оркестру НМАУ ім. П. І. Чайковського. Із 2022 р. – диригент Київського національного академічного театру оперети.

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня