Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції України "Мої права, мої ідеї"

оцінка 4.8
25 травня 2023 - 25 липня 2023
Дошкільнята, 1-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено

Про конкурс

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції "Мої права, мої ідеї".

Проведення конкурсу відбуватиметься в онлайн форматі, що дає змогу дітям з різних куточків світу брати участь та демонструвати свою творчість.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. У ній визначалася сильна президентська влада, гарантувалися права приватної власності, затверджувалися нова державна символіка, статус української мови як єдиної державної, Крим визнавався автономною республікою в складі України.

Однак, історія конституційних процесів в Україні має одне з найдавнішіх походжень у Європі, оскільки перша Конституція на території України була прийнята в 1710 році тодішнім гетьманом Пилипом Орликом. Вперше в Європі, Конституція Пилипа Орлика закріпила сучасний демократичний розподіл влади на законодавчу, виконавчу та судову гілки влади.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. 

Міжнародне співтовариство схвалило Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.

З текстом Конституції ви можете ознайомитись за посиланням.

Як ухвалювали Конституцію України: цікаві факти:


Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм розумінням важливості Конституції України.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені Конституції України та процесам державотворення України, захисту прав та свобод громадян України, що гарантуються Конституцією, а також роботи, що висвітлюють обов'язки громадян перед країною 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Сучасне мистецтво; Художній твір; Читання вірша/тексту (положень Конституції); Листівка

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо)  
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо) 
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів 
 • листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком 
 • читання вірша/тексту (положень Конституції):
  приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі: а) зачитування на пам'ять віршів, присвячених Конституції України (вірш може бути власного авторства), б) зачитування положень Конституції - відповідної статті Конституції (може також бути у віршованій формі та/або із музичним супроводом), в) довільне презентування/тлумачення положень Конституції України (перерахування, розповідь тощо окремих прав чи обов'язків громадян, які передбачені Конституцією). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
  В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Розклад

25.05.2023-14.07.2023 Прийом заявок і робіт
15.07.2023-24.07.2023 Визначення переможців
25.07.2023 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми І Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції "Мої права, мої обов'язки".

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - 95 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора)
  2) Преміум (друкований) формат - 240 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору)
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.
  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN)

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті, прикріпити до форми роботу або вставити посилання на відео, також прикріпити квитанцію внеску. 

 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми віправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

 • Від одного учасника у певній номінації приймається одна робота 
 • Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи 
 • Творча робота має бути виконана самостійно
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок/cучасне мистецтво/листівки до участі не приймаються 
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок/cучасне мистецтво/листівка – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб
 • У номінації листівка приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком 
 • У номінації  художній твір роботи приймаються виключно у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ
 • У номінації художній твір приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів 
 • У номінаціі читання вірша/тексту (положень Конституції) приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі: а) зачитування на пам'ять віршів, присвячених Конституції України (вірш може бути власного авторства), б) зачитування положень Конституції - відповідної статті Конституції (може також бути у віршованій формі та/або із музичним супроводом), в) довільне презентування/тлумачення положень Конституції України (перерахування, розповідь тощо окремих прав чи обов'язків громадян, які передбачені Конституцією). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціі читання вірша/тексту (положень Конституції) необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, 1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом переможця
Подяка куратору, який підготував учасника (-ів) конкурсу
Фігурний пазл "Песик у чашечці"- отримувач визначається випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категорії "Дошкільнята"
Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"- отримувач визначається випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категорії "Учні 1-4 класів"
Фігурний пазл "Котяче Серце"- отримувач визначається випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категорії "Учні 5-8 класів"
Фігурний пазл "Загадковий Лев"- отримувач визначається випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категоріях "Учні 9-11 класів" та "Студенти ПТО/ВНЗ"
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу)
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців 
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців 
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць  у категорії "Дошкільнята" отримає Фігурний пазл "Песик у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категорії "Учні 1-4 класів" отримає Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категорії "Учні 5-8 класів" отримає Фігурний пазл "Котяче Серце"
 • Переможці, що були обрані випадковим шляхом серед ГРАН-ПРІ, 1 та 2 місць у категоріях "Учні 9-11 класів" та "Студенти ПТО/ВНЗ" отримають Фігурний пазл "Загадковий Лев"
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та подарунків (фігурних пазлів)​ здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня