Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


I Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої"

оцінка 4.8
12 лютого 2023 - 19 квітня 2023
Дошкільнята, 1-11 класи, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено Конкурсні роботи учасників

Про конкурс

Увага! Конкурс продовжено! Прийом заявок і робіт до 08.04, оголошення результатів конкурсу відбудеться на нашій сторінці у facebook 19.04.2023

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам'яті Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої" 

Тарас Григорович Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Письменник мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

В умовах сьогодення вірші та твори Тараса Григоровича актуальні як ніколи раніше, тому освітній портал Алаба запрошує усіх бажаючих вшанувати пам'ять та творчість видатного митця слова. 

Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців пам'ятати та поважати українську творчу спадщину. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Тема вільна

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Читання вірша

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо)  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо) 
 • авторська фотографія
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо) 
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо)  
 • читання вірша

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Розклад

12.02.2023 - 08.04.2023 Прийом заявок і робіт
09.04.2023 - 18.04.2023 Визначення переможців
19.04.2023 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми І Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості присвяченого пам'яті Т.Г.Шевченка "Думи мої, думи мої" 

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора)
  2) Преміум (друкований) формат - (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору, надсилається за запитом куратора)
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.
  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN)

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї. 

 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми віправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

 • Від одного учасника приймається одна робота 
 • Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи 
 • Творча робота має бути виконана самостійно
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво  до участі не приймаються 
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок/декоративно-прикладне мистецтво/авторська фотографія/cучасне мистецтво – jpg (jpeg), png, pdf, word, zip. Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб
 • Роботу у номінації "Художній твір" необхідно подавати у формі тексту та прикріпляти у форматі pdf або word
 • У номінації "Читання вірша" необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Електронний Диплом Переможця
Електронна Подяка куратору, який підготував учасника (-ів) конкурсу (надсилається за запитом куратора)
Фігурний пазл "Песик у чашечці"- отримувач визначається випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категорії "Дошкільнята"
Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"- отримувач визначається випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категорії "Учні 1-4 класів"
Фігурний пазл "Котяче Серце"- отримувач визначається випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категорії "Учні 5-8 класів"
Фігурний пазл "Загадковий Лев"- отримувач визначається випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категоріях "Учні 9-11 класів" та "Студенти ПТО/ВНЗ"
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу)
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців 
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців 
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць  у категорії "Дошкільнята" отримає Фігурний пазл "Песик у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категорії "Учні 1-4 класів" отримає Фігурний пазл "Їжачок у чашечці"
 • Переможець, що був обраний випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категорії "Учні 5-8 класів" отримає Фігурний пазл "Котяче Серце"
 • Переможці, що були обрані випадковим шляхом серед 1 та 2 місць у категоріях "Учні 9-11 класів" та "Студенти ПТО/ВНЗ" отримають Фігурний пазл "Загадковий Лев"
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та подарунків (фігурних пазлів)​ здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня