Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


I Всеукраїнський конкурс малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина"

оцінка 4.8
29 березня 2024 - 14 травня 2024 (останній день прийому заявок і робіт 3 травня 2024 року)
Дошкільнята, 1-11 класи, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено Конкурсні роботи учасників

Про конкурс

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина".

Конкурс малюнку-розмальовки – це конкурс нового формату, який вперше започатковано та проводиться освітнім порталом "Алаба".

Команда проєкту пропонує учасникам проявити свою креативність, уяву та власне бачення зображення весняної галявини як природної екосистеми, домалювавши та розмалювавши на запропонованому нижче шаблоні-зображенні відповідні елементи лісової галявини (рослини, тварини, природні явища тощо). Шаблон-зображення представлений горизонтально та вертикально, завантажити шаблон-зображення можна в одному із трьох форматів, на вибір – PDF, JPG, PNG (також завантажити можна у розділах "Порядок участі" та "Умови та вимоги"). Кожен учасник обирає на свій розсуд вертикальний або горизонтальний варіант: 

Увага!!! Згідно положень до участі приймаються виключно малюнки-розмальовки виконані на запропонованому шаблоні. Малюнки, графічний дизайн, ілюстрації тощо віконані довільно (без шаблону-зображення) до участі не приймаються.

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, зацікавлення учасників конкурсу до дослідження природних зон України, зокрема лісів, їхньої флори та фауни, а також привернення уваги до необхідності збереження та охорони лісів України. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу - природна екосистема лісів України, питання збереження та охорони лісів України. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок-розмальовка; Сучасне мистецтво:

 • Малюнок-розмальовка (формат А4; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо). 
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація).

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Розклад

29.03.2024-03.05.2024 Прийом заявок і робіт
04.05.2024-13.05.2024 Визначення переможців
14.05.2024 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги

1. Завантажити відповідний шаблон-зображення, домалювати власні елементи та розфарбувати відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми І Всеукраїнського конкурсу малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина".

2. Учасник може обрати на свій розсуд тільки один варіант шаблону-зображення – горизонтальний або вертикальний. Завантажити шаблон-зображення можна в одному із трьох форматів, на вибір – JPG, PNG, PDF

3. Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:

           1) Базовий (електронний) формат - 55 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору).
           2) Преміум (друкований) формат - 255 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору).
           Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

           В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN

4. Заповнити реєстраційну форму на сайті, прикріпити до форми роботу, також прикріпити квитанцію внеску. 

5. Після перевірки, на вашу електронну адресу протягом декількох днів прийде повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.  

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок-розмальовка / cучасне мистецтво  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. 
 • Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • Учасник може обрати на свій розсуд тільки один варіант шаблону-зображення горизонтальний або вертикальний. Завантажити шаблон- зображення можна в одному із трьох форматів, на вибір JPG, PNG, PDF.
 • горизонтальний варіант  Файл PDF,  Файл JPGФайл PNG
 • вертикальний варіант  Файл PDFФайл JPGФайл PNG

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook . Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом Переможця ГРАН-ПРІ
Диплом Переможця (І, ІІ та ІІІ місце)
Подяка куратору, який підготував переможця(-ів) конкурсу
Кубок за перемогу у голосуванні за Приз глядацьких симпатій
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу).
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту.
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців. 
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців. 
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Після завершення конкурсу, на платформі "Алаба" буде проведено онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" у номінаціях: Малюнок-розмальовка; Cучасне мистецтво.
 • Анонс про онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" відбудеться через 6-8 днів після оголошення результатів на сторінці "Алаба" у facebook https://www.facebook.com/alaba.op.ua 
 • Галерея з роботами учасників буде відкрита одразу після оголошення про початок онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" (до цього часу галерея робіт буде закрита, роботи учасників не будуть доступні для перегляду).
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований), кубків призу глядацьких симпатій здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

Відгуки

Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Тетяна Скориця Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook

Контакти

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня