Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"

оцінка 4.8
20 травня 2024 - 01 липня 2024 (останній день прийому заявок і робіт 24 червня 2024 року)
Дошкільнята, 1-11 класи, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено Конкурсні роботи учасників

Про конкурс

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Щорічно 5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який офіційно був затверджений Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Цей день покликаний привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем, нагадати людству про його роль в охороні та захисті довкілля, гостру потребу в зміні ставлення людини до природних ресурсів, важливість прийняття екологічно освічених рішень для створення більш здорового, стійкого та життєздатного світу для майбутніх поколінь.

Забруднення навколишнього середовища є однією з головних проблем в будь-якому куточку світу. Від сміття, недбало кинутого на узбіччі дороги, до мільйонів тонн небезпечних хімікатів у воді, ґрунті та повітрі. 

Найгостріші екологічні проблеми у світі:

 • Забруднення пластиковими відходами: щороку у морську екосистему потрапляє близько 20 тонн пластика. Найбільша сміттєва пляма у Тихому океані сягає від 700 тисяч до 1,5 млн км2.
 • Втрата біорізноманіття: щороку вирубуються понад 25 мільйонів гектарів лісу, що призводить до загибелі багатьох видів рослин та тварин.
 • Забруднене повітря: Викиди забруднюючих речовин в атмосферу від промисловості, автотранспорту та інших джерел забруднюють атмосферне повітря, що має негативний вплив на людей, тварин та рослини.
 • Зміна клімату: збільшення викидів парникових газів, таких як вуглекислий газ і метан, призводить до глобального потепління, що викликає екстремальні погодні умови, підтоплення, зсуви ґрунту та інші негативні наслідки.
 • Забруднення ґрунту: надмірне використання хімічних добрив, ерозія та забруднення призводять до втрати родючого ґрунту, що загрожує сільському господарству та екосистемам.

З метою привернути увагу дітей та молоді до глобальних світових екологічних проблем, необхідності дбайливого ставлення до природних ресурсів та важливості дотримання екологічних принципів у повсякденному житті, запрошуємо юних талантів через власні творчі роботи поділитися своїми ідеями щодо збереження та охорони навколишнього природного середовища.

Минулого року наша команда організувала І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи". Тоді ми отримали близько двохсот неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт І Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного та культурного розвитку дітей, виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, популяризація різних видів творчої діяльності, розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми довкіля, зокрема природи та природних ресурсів, тваринного і рослинного світу, охорони навколишнього середовища, екології, відновлення природних ресурсів, зменшення впливу на клімат, енергоефективністі, рециклінгу, збереження біорізноманіття та інших екологічних питаннь.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка.

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Розклад

20.05.2024 -24.06.2024 Прийом заявок і робіт
25.06.2024 - 30.06.2024 Визначення переможців
01.07.2024 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням  https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - 60 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору).
  2) Преміум (друкований) формат - 240 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору).
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 
  В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN).

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті, прикріпити до форми роботу або вставити посилання на відео у номінації сучасне мистецтво (мультиплікація).

 • Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота.
 • В номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / сучасне мистецтво / фотографія / листівка  допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  - JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом Переможця ГРАН-ПРІ
Диплом Переможця (І, ІІ та ІІІ місце)
Подяка куратору, який підготував переможця(-ів) конкурсу
Кубок за перемогу у голосуванні за Приз глядацьких симпатій
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу).
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту.
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Після завершення конкурсу, на платформі "Алаба" буде проведено онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" у номінаціях: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Cучасне мистецтво (крім відеоформатів, анімації); Фотографія; Листівка.
 • Анонс про онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" відбудеться через 6-8 днів після оголошення результатів результатів на сторінці "Алаба" у facebook https://www.facebook.com/alaba.op.ua 
 • Галерея з роботами учасників буде відкрита одразу після оголошення про початок онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" (до цього часу галерея робіт буде закрита, роботи учасників не будуть  доступні для перегляду).
 • За результатами онлайн-голосування буде оголошено по 1 (одному) переможцю в кожній з 5 (п'яти) номінацій, який набрав найбільшу кількість голосів. Два учасники, які набрали найбільшу кількість голосів серед переможців в кожній з 5 (п’яти) номінацій отримують одноразову премію у розмірі 600 грн (І місце) та 400 грн (ІІ місце) + фірмові кубки призу глядацьких симпатій. Всі інші учасники (3 особи), які набрали найбільшу кількість голосів у своїх номінаціях, отримують фірмові кубки призу глядацьких симпатій.
 • Один і той самий учасник може виграти головний грошовий приз не більше 1 разу поспіль.
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та кубків призу глядацьких симпатій здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня