Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"

оцінка 4.8
10 вересня 2023 - 24 жовтня 2023
Дошкільнята, 1-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено Конкурсні роботи учасників

Про конкурс

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ  https://op.ua/ , запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі".

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі». Тоді ми отримали більше тисячі робіт з усіх куточків України, присвячених неймовірному світу тварин. Цього року ми знову запрошуємо усіх юних митців поділитись з нами своєю творчістю.

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахисником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми думками та баченням різноманітного тваринного світу.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ. 

Тема конкурсу.До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми тваринного світу. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту:

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • авторська фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо). 
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів. 
 • листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжуються зображенням або малюнком. 
 • читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячені тема
  тиці конкурса (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціях читання вірша/тексту та сучасне мистецтво (мультиплікація) в заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Розклад

10.09.2023 - 16.10.2023 Прийом заявок і робіт
17.10.2023 - 23.10.2023 Визначення переможців
24.10.2023 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі".

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням https://www.liqpay.ua/uk/checkout/privat24/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - 80 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору).
  2) Преміум (друкований) формат - 240 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору).
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.
  В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора тут https://nimb.ws/bdDfKN)

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті, прикріпити до форми роботу, або вставити посилання на відео у номінаціях читання вірша/тексту або сучасне мистецтво (мультиплікація), також прикріпити квитанцію внеску. 

 • Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ.

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Творча робота має бути виконана самостійно.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / cучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / cучасне мистецтво / листівка  - JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • Роботи у номінації  художній твір приймаються виключно у вікових категоріях: 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ.
 • Роботи у номінації художній твір необхідно подавати у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінації читання вірша/тексту необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціі читання вірша/тексту приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурса (вірш/текст може бути власного авторства). 

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце)  в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом ГРАН-ПРІ
Диплом Переможця
Подяка куратору, який підготував учасника (-ів) конкурсу
Кубок за перемогу у голосуванні за Приз глядацьких симпатій
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу).
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту.
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців. 
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Після завершення конкурсу, на платформі "Алаба" буде проведено онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" у номінаціях: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Cучасне мистецтво (крім відеоформатів, анімації); Листівка.
 • За наслідками онлайн - голосування буде оголошено по 1 (одному) переможцю в кожній з 5 (п'яти) номінацій, який набрав найбільшу кількість голосів. Учасник, який набрав найбільшу кількість голосів серед переможців в кожній з 5 (п'яти) номінацій отримує грошовий приз у розмірі 800 грн. + фірмовий кубок призу глядацьких симпатій. Всі інші учасники (4 особи), які набрали найбільшу кількість голосів у своїх номінаціях, отримують фірмові кубки призу глядацьких симпатій.
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований), кубків призу глядацьких симпатій  здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня