Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Клас
2-4 роки
5-7 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"

оцінка 4.8
05 січня 2024 - 29 лютого 2024 (останній день прийому заявок і робіт 22 лютого 2024 року)
Дошкільнята, 1-11 класи, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено Конкурсні роботи учасників

Про конкурс

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". 

Майбутнє — це невідомий світ, у якому кожен з нас хоче знайти своє місце та свій власний сенс. Це невичерпне поле можливостей, де кожен крок може стати визначальним. І хоча майбутнє завжди залишається таємницею, ми всі плекаємо надію, що воно обіцяє багато цікавого та захоплюючого. І зараз, коли ми всі перебуваємо в очікуванні перемоги, ми можемо змінювати світ, спрямовуючи свою енергію на позитивні та корисні справи.

Ми хочемо запросити юних українців взяти участь у великому та важливому завданні: написати листи в майбутнє нашої України після великої перемоги, у яких поділитися своїми гарними ідеями, мріями та надіями. Ми віримо, що ваші слова можуть мати величезний вплив на той світ, який ви будете спостерігати в майбутньому.

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". Тоді ми отримали понад триста неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитись зі світом своїм баченням майбутнього.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ 

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями: Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту

 • Художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  роботи у віковій категорії 1-4 клас приймаються виключно у
   формі рукописного тексту, завантажені у форматі файлів PG(JPEG)/PNG/ PDF;  у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ приймаються роботи у формі надрукованого тексту, завантажені у форматі файлів WORD/PDF. Загальна кількістю слів має бути від 50 до 1000 слів.
 • Листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжуються зображенням або малюнком.
 • Читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
  В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Розклад

05.01.2024 - 22.02.2024 Прийом заявок і робіт
23.02.2024-28.02.2024 Визначення переможців
29.02.2024 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням  https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - 60 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору).
  2) Преміум (друкований) формат - 235 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору).
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 
  В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN).

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї або вставити посилання на відео у номінації "Читання вірша/тексту", також прикріпити квитанцію внеску. У віковій категорії 1-4 клас роботу у номінації "Художній твір" необхідно подавати у формі рукописного тексту загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів та прикріпляти у форматі JPG(JPEG)/PNG/ PDF. У вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ подаються роботи у формі надрукованого тексту загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів та прикріпленого у форматі файлів WORD або PDF. Роботу у номінації "Листівка" необхідно подавати у формі зображень та прикріпляти у форматі  JPG(JPEG)/PNG/ PDF.

 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми віправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.  

 • Від одного учасника приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Творча робота має бути виконана самостійно.
 • Роботи у формі колажів до участі не приймаються.
 • Роботи у номінації  "Художній твір"  у віковій категорії 1-4 клас необхідно подавати у формі рукописного тексту загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів та прикріпляти у форматі JPG(JPEG)/PNG/ PDF.
 • Роботи у номінації  "Художній твір"  у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ необхідно подавати у формі надрукованого тексту та прикріпляти у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінації "Листівка" приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Роботу необхідно прикріпляти у форматі  JPG(JPEG)/PNG/ PDF.
 • Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб.
 • У номінації "Читання вірша/тексту" необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінації "Читання вірша/тексту" приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування на пам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства).

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом Переможця ГРАН-ПРІ
Диплом Переможця (І, ІІ та ІІІ місце)
Подяка куратору, який підготував учасника(-ів) конкурсу
Кубок за перемогу у голосуванні за Приз глядацьких симпатій
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу).
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту.
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Після завершення конкурсу, на платформі "Алаба" буде проведено онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій".
 • Анонс про онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" відбудеться через 6-8 днів після оголошення результатів результатів на сторінці "Алаба" у facebook https://www.facebook.com/alaba.op.ua 
 • Галерея з роботами учасників буде відкрита одрау після оголошення про початок онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" (до цього часу галерея робіт буде закрита, роботи учасників не будуть  доступні для перегляду).
 • За результатами онлайн-голосування буде оголошено по 1 (одному) переможцю в кожній з номінації, який набрав найбільшу кількість голосів. Учасник, який набрав найбільшу кількість голосів серед переможців в кожній номінації отримує грошовий приз у розмірі 800 грн. + фірмовий кубок призу глядацьких симпатій. Всі інші учасники, які набрали найбільшу кількість голосів у своїх номінаціях, отримують фірмові кубки призу глядацьких симпатій.
 • Один і той самий учасник може виграти головний грошовий приз не більше 1 разу поспіль.
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та кубків призу глядацьких симпатій здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 

Відгуки

Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня