Предмет
Математика
Українська мова
Англійська мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба став переможцем конкурсу-огляду електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти в категорії освітні інтерактивні ігри, конкурси, олімпіади. Детальніше


ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції України "Мої права, мої ідеї"

оцінка 4.8
29 травня 2024 - 15 липня 2024 (останній день прийому заявок і робіт 8 липня 2024 року)
Дошкільнята, 1-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ
Прийом заявок завершено

Про конкурс

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції "Мої права, мої ідеї".

Щороку 28 червня в Україні відзначають День конституції. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України, яка стала основним законом країни, що визначає основи державного устрою, права та обов'язки громадян. Конституція має найвище значення та юридичну силу.

Конституція проголошує Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою державою. Вона закріплює принципи народовладдя, верховенства права, поділу влади та забезпечення прав і свобод людини.

Коріння української конституції тягнуться ще з часів київського князя Ярослава Мудрого (ХІ століття), який започаткував «Руську правду» - перший кодекс прав на території Київської Русі, що наслідував законодавчі акти германських та англосаксонських держав Європи.

У XVII столітті було створено Конституцію Пилипа Орлика, яку називають першою писемною Конституцією Європи. За формою, це був договір між козаками та гетьманом, що регламентував відносини гетьмана, козацької старшини, державний устрій тогочасної України, права та обов’язки людей.

Важливими актами для українського конституційного творення стали Мала Конституція Західноукраїнської Народної Республіки (1918р.) та Тимчасова Конституція Карпатської України (1939р.).

З текстом Конституції ви можете ознайомитись за посиланням.

Як ухвалювали Конституцію України:

З метою популяризації знань про Конституцію України, формування у дітей правового світогляду та правової культури, запрошуємо юних митців поділитися з нами своїм розумінням важливості Конституції України.

Минулого року наша команда організувала І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції України "Мої права, мої ідеї". Тоді ми отримали близько ста неймовірних робіт з усіх куточків України.

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного та культурного розвитку дітей, зацікавлення до вивчення Конституції України та основних законів України, формування правової свідомості, розвитку громадянської освіченості, розкриття творчого потенціалу у дітей та молоді, популяризація різних видів творчої діяльності, розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу. 

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені Конституції України та процесам державотворення України, захисту прав та свобод громадян України, що гарантуються Конституцією, а також роботи, що висвітлюють обов'язки громадян перед країною 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Сучасне мистецтво; Художній твір; Читання вірша/тексту (положень Конституції); Листівка

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо)  
 • сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо) 
 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів 
 • листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком 
 • читання вірша/тексту (положень Конституції):
  приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі: а) зачитування на пам'ять віршів, присвячених Конституції України (вірш може бути власного авторства), б) зачитування положень Конституції - відповідної статті Конституції (може також бути у віршованій формі та/або із музичним супроводом), в) довільне презентування/тлумачення положень Конституції України (перерахування, розповідь тощо окремих прав чи обов'язків громадян, які передбачені Конституцією). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
  В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів - https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ

Розклад

29.05.2024 - 08.07.2024 Прийом заявок і робіт
09.07.2024 - 14.07.2024 Визначення переможців
15.07.2024 Публікація результатів
Порядок участі
Умови та вимоги
 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції України "Мої права, мої ідеї".

 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням  https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:
  1) Базовий (електронний) формат - 75 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору).
  2) Преміум (друкований) формат - 235 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору).
  Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 
  В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника (вашого учня/вихованця, НЕ куратора) тут https://nimb.ws/bdDfKN).

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті, прикріпити до форми роботу або вставити посилання на відео у номінації сучасне мистецтво (мультиплікація).

 • Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

  Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.

 • Від одного учасника у певній номінації приймається одна робота 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи 
 • Творча робота має бути виконана самостійно
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок/cучасне мистецтво/листівки до участі не приймаються 
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок/cучасне мистецтво/листівка – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб
 • У номінації листівка приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком 
 • Роботи у номінації художній твір у віковій категорії 1-4 клас необхідно подавати у формі рукописного тексту загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • Роботи у номінації художній твір у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ необхідно подавати у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінаціі читання вірша/тексту (положень Конституції) приймаються роботи у відео форматі, що виконані у формі: а) зачитування на пам'ять віршів, присвячених Конституції України (вірш може бути власного авторства), б) зачитування положень Конституції - відповідної статті Конституції (може також бути у віршованій формі та/або із музичним супроводом), в) довільне презентування/тлумачення положень Конституції України (перерахування, розповідь тощо окремих прав чи обов'язків громадян, які передбачені Конституцією). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінаціі читання вірша/тексту (положень Конституції) необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Нагороди

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Диплом Переможця ГРАН-ПРІ
Диплом Переможця (І, ІІ та ІІІ місце)
Подяка куратору, який підготував переможця(-ів) конкурсу
Кубок за перемогу у голосуванні за Приз глядацьких симпатій
 • Усі учасники конкурсу нагороджуються електронними/друкованими Дипломами Учасників творчого конкурсу, окрім тих, хто став переможцем конкурсу (їм буде надіслано диплом переможця конкурсу).
 • Електронні Дипломи/Подяки буде надіслано учаснику/куратору на електронну пошту.
 • Переможці у категорії “Дошкільнята” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими  дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “1-4 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “5-8 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “9-11 клас” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Переможці у категорії “Студенти ПТО/ВНЗ” (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) будуть нагороджені електронними або друкованими дипломами + медалями Переможців.
 • Після завершення конкурсу, на платформі "Алаба" буде проведено онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" у номінаціях: Малюнок; Cучасне мистецтво (крім відеоформатів, анімації); Листівка.
 • Анонс про онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" відбудеться через 6-8 днів після оголошення результатів результатів на сторінці "Алаба" у facebook https://www.facebook.com/alaba.op.ua 
 • Галерея з роботами учасників буде відкрита одразу після оголошення про початок онлайн-голосування на "Приз глядацьких симпатій" (до цього часу галерея робіт буде закрита, роботи учасників не будуть  доступні для перегляду).
 • За результатами онлайн-голосування буде оголошено по 1 (одному) переможцю в кожній з 3 (трьох) номінацій, який набрав найбільшу кількість голосів. Два учасники, які набрали найбільшу кількість голосів серед переможців в кожній з 3 (трьох) номінацій отримують одноразову премію у розмірі 600 грн (І місце) та 400 грн (ІІ місце) + фірмові кубки призу глядацьких симпатій. Третій учасник (1 особ), який набрав найбільшу кількість голосів у своїй номінаціяї, отримує фірмовий кубок призу глядацьких симпатій.
 • Один і той самий учасник може виграти головний грошовий приз не більше 1 разу поспіль.
 • Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.
 • Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та кубків призу глядацьких симпатій здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача. Якщо декілька учасників подають роботи за преміум форматом та мають одного куратора, друкована подяка куратору надсилається в єдиному екземплярі. 

Відгуки

Дякуємо за конкурс дуже приємні враження від організації, і від зручної системи подачі заявок!
Алла Воронова Посилання на Facebook
Дякую організаторам, що в такий нелегкий час, робите для наших діток чудові конкурси
Дякуємо за чудові конкурси в такий нелегкий час! Для дітей це важливо!!Окреме дякую за І місце вже в другому Вашому конкурсі )))Дитина щаслива, що її талант не залишається не поміченим.
Татьяна Скорица Посилання на Facebook
Дякуємо за таку чудову можливість брати дітям участь у творчих конкурсах в такий нелегкий час. Це наш перший онлайн конкурс і 2 ІІ місця. Ми раді! Бойко Ліза та Бойко Антон. Успіхів і подальших перемог вам, дітки! А організаторам велике "Дякуємо"!
Велика подяка за увагу до творчості дітей у такий важкий час! Це їм так потрібно! Діти України найталановитіші! Мої онуки - двійнята приймали участь і зайняли два других місця! Приємно!
Елена Гупал Посилання на Facebook

Контакти

alaba@op.ua

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Підписуючись на нашу розсилку, ви погоджуєтесь з "Політикою конфіденційності " нашого сайту

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня