Предмет
Математика
Українська мова
Англійськка мова
Логіка
Історія України
Фрукти
Овочі
Тварини
Форми/Фігури
Тварини
Різдво
Гелловін
Кольори
Клас
3-6 років
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
Навички
Рахування
Читання
Пам'ять
Письмо
Алфавіт
Рахування від 0 до 100
Сортування відходів
Логічне мислення
Креативне мислення
Уява
Додавання/віднімання
Геометричні фігури
Рахування від 0 до 10
Увага
Словотворення
Фонетика
Орфоепія
Аналіз таблиць
Аналіз графіків
Табличне множення
Мислення
Множення/ділення
Розв'язування текстових задач
Розв'язування рівнянь
Операції з грошима
Міри величин
Міри довжини
Міри ваги
Вимірювання
Рахування від 0 до 1000
Концентрація
Образне мислення
Скинути фільтри
0

Умови користування

1. Терміни та визначення, що використовуються в Угоді

Користувач - інформаційні агентства, електронні та друковані засоби масової інформації, фізичні та юридичні особи, які отримують доступ до інформації, розміщеної на сайті http://alaba.op.ua/

Сайт - сукупність інтегрованих програмно-апаратних та технічних засобів, а також інформації, призначеної для публікації в мережі Інтернет та які відображаються в певній текстовій, графічній або звукових формах, розташованих за адресою http://alaba.op.ua/ 

Алаба - http://alaba.op.ua/

Сайт - http://alaba.op.ua/

ОП - ТОВ "Освітній портал"

2. Загальні положення використання сайту http://alaba.op.ua/

Дана Угода (далі - Угода) встановлює правила і умови використання інформаційних, новинних та інших матеріалів, розміщених на сайті http://alaba.op.ua/ 

Використання сайту Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведениз умов цієї Угоди.

Ця Угода повністю або в частині може бути змінена Алабою або ОП  в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на сайті http://alaba.op.ua/

3. Умови використання матеріалів, розміщених на сайті http://alaba.op.ua/

Під використанням матеріалів розуміється відтворення, поширення, публічний показ, повідомлення в ефір, повідомлення по кабелю, переклад, переробка, доведення до загального відома і інші способи використання, передбачені чинним законодавством України.

Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори.

При цьому весь зміст сайту охороняється законом як твір, створений колективним творчою працею відповідно до положень чинного законодавства України. 

Алабі та ОП належать виключні права на використання вмісту сайту http://alaba.op.ua/ (в тому числі, право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на сайті http://alaba.op.ua/, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів.

Використання будь-якої інформації з сайту в будь-яких цілях, окрім як в особистих, без згоди Алаби та ОП не допускається.

Якщо інше не передбачено законодавством України не дозволяється відтворення, поширення, передача третім особам, опублікування або інше використання в комерційних цілях матеріалів, завантажених з сайту, без отримання письмового дозволу Алаби та ОП або іншого законного власника авторських прав.

Комерційне використання матеріалів сайту здійснюється на підставі договорів, укладених у письмовій формі.

У разі необхідності використання матеріалів Сайту, що належать сайту, користувачі зобов'язані отримати письмовий дозвіл (згоду) Сайту на використання таких матеріалів на оплатній основі.

Використання матеріалів Сайту, в обсязі і цілях, не передбачених договором між Алабою та/або ОП  і користувачем, а також без договору не допускається.

Зазначені в цьому розділі Угоди положення передбачають захист інтересів Алаби та ОП і третіх осіб, які є власниками прав щодо матеріалів Сайту. При цьому всі власники прав вправі скористатися своїми правами, зазначеними в цій Угоді, самостійно.

4. Обов'язки користувачів при використанні матеріалів

При використанні матеріалів Сайту в будь-яких цілях, окрім особистих, посилання на Сайт  http://alaba.op.ua/ обов'язкове:

в друкованих виданнях або в інших формах на матеріальних носіях. Користувачі зобов'язані в кожному випадку використання матеріалів вказати джерело - «Джерело:  http://alaba.op.ua/» в Інтернеті або інших формах використання в електронному вигляді. Користувачі в кожному випадку використання матеріалів зобов'язані розмістити гіперпосилання на сторінку сайту  http://alaba.op.ua/, де розміщений відповідний матеріал.

Посилання на джерело або гіперпосилання, зазначені вище, повинні бути поміщені користувачем на початку використовуваного текстового матеріалу, а також безпосередньо під використовуваним аудіо-, відео-, фотоматеріалом, графічним матеріалом сайту.

Розміри шрифту посилання на джерело або гіперпосилання не повинні бути менше розміру шрифту тексту, в якому використовуються матеріали сайту, або розміру шрифту тексту користувача, супроводжуючого аудіо-, відео-, фотоматеріаліу і графічного матеріалу сайту.

Використання матеріалів сайту, отриманих з вторинних джерел, можливе лише з посиланням на ці джерела.

5. Правила публікації коментарів

Користувачам категорично забороняється використовувати ненормативну лексику, закликати до національної та релігійної ворожнечі, використовувати висловлювання екстремістського, расистського характеру, що порочать і ображають гідність інших користувачів, а також інші висловлювання, що порушують законодавство України.

Адміністрація сайту залишає за собою право на свій власний розсуд видаляти коментарі, які порушують встановлені заборони.

Пiдписуйтесь на нашу дуже добру розсилку прямо зараз!

Ми турбуэмося про безпеку ваших даних, тому не будем розсилать всякий спам та розсилать вашi данi ще комусь.

Вашi данi в безпецi, ми обiцяємо

Щоб продовжити користуватись сайтом, вибери свій клас :

Дошкільнята
1 клас
2 клас
3 клас
4 клас
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Студенти ПТО/ВНЗ

Додати учня